czwartek, 24 maja 2012

13 września ( niedziela )


Przez kilka  nie dni miałam czasu pisać. SZKOŁA, DOM dla odmiany – DOM, SZKOŁA. Dzisiaj Rose ma oficjalną randkę z Zaynem, ja z jej siostrą, ponieważ nie miał, kto z nią zostać. Bardzo ją lubie, dlatego bardzo się cieszę a po za tym, nie będę się nudziła. Mówię trochę jak desperatka. Bo fajnie spędzę piątkowy wieczór w  towarzystwie 6 latki.
 Trochę się zmieniłam, od kiedy Rose się wyprowadziła i zaczęła spotykać się z Zaynem spędzamy trochę mniej czasu razem ale więcej spędzam z Amandą która nie chodziła do szkoły ponieważ była chora. Ale przez ten tydzień bardzo się zbliżyłyśmy i polubiłyśmy, chodź nadal Ros jest dla mnie najważniejsza. Zaraz po szkole szybko wróciłam do domu, aby pożegnać się z tatą, dlatego że wyjeżdża na 2 dni z Cornelią. Tata czekał już tylko na mnie, dał mi trochę pieniędzy na jedzenie i „rozrywki” pożegnał się i wyjechał, a ja zostałam sama. Postanowiłam wziąć długą kąpiel. Rozebrałam się i weszłam do chłodnej wody włączając muzyke. Było m bardzo przyjemnie siedziałam w wannie 30 minut około jak nawet nie więcej, potem usłyszałam dzwonek do drzwi to pewnie Rose z Mia, obwiązałam jedynie się ręcznikiem wokół siebie. Zeszłam na dół i nie patrząc, kto stoi przed drzwiami krzyknęłam ”Dobrze, że jesteś, jestem już na wszystko gotowa”. Głupia dopiero po tych słowach zobaczyłam przed sobą Liama i Mia Fuck, fuck, fuck.
[K] – am… ja no, bo ja
[L] – na wszystko gotowa to znaczy, na co jesteś gotowa, masz propozycje?
[K] – bo ja myślałam że to Rose i to był taki żart
[L] – czyli wycofujesz się z tego
[K] – a tak wgl. To, co ty u robisz?
[L] – Rose poprosiła abym przyprowadził do ciebie Mia
[M] – a Liam zostanie z nami?
[K] – jeżeli tylko chce to jasne, co ty na to?
[L] -  z miłą chęcią
[K] – to ja tylko pójdę się w coś ubrać i wracam
Liam i Mia weszli do środka, a ja poszłam się ubierać http://stylistki.pl/paula-165453/ , gdy wróciłam Mia Powiedziałam, że jest głodna. Chciałam coś zamówić, ale Liam oznajmił, że sam coś przygotuje, więc zaprowadziłam go do kuchni a ja w między czasie bawiłam się z Mia. Która cały czas śmiała się. Długo nie musiałyśmy czekać na posiłek. Liam przygotował pizze, która wyglądała jak kupna.
[M] – oooooo pizza super
[L] – mam nadzieje, że będę wam smakować
[K] – na pewno
Rozłożyłam talerzyki i usiedliśmy we 3 do stołu. Mia Początkowo jadła, ale potem musieliśmy z Liamem karmić ją. Ale jednak naj lepszy pomysł wpadł on, powiedział, że jak ładnie zje to pójdzie do basenu. Zjadła bardzo ładnie, więc dostała to, co było jej obiecane. Byliśmy tam 2 godziny, gdy już mieliśmy powoli wychodzić złapał mnie straszny skurcz na początku, gdy zaczęłam się topić Mia I Liam pomyśleli, że żartuje, ale Liama to zaczęło nie pokoić i podpłynął do mnie ja już straciłam przytomność wziął mnie na ręce i wyszedł z basenu. Zaczął mnie reanimować, a to świadczy o tym, że zależy mu na mnie.
Była godzina 18, gdy powiedział że na niego już czas, a Rose przyjdzie po Mia. Osobiście za parę minut. Byłam szczęśliwa że spędził z nami tyle czasu i tak miło, bardzo mu podziękowałam on mi dał buziaka na pożegnanie, a ja go przytuliłam i nie chciałam puścić on spojrzał mi głęboko w oczy, przybliżył swoje usta do moich, widziałam żę chce mnie pocałować ale się wachał więc ja zrobiłam ten pierwszy krok. Po zakończeniu czułości uśmiechnął się słodko i powiedział że chce się ze mną prędko znowu zobaczyć ale tym razem tylko we twoje. Na początku nie mogłam w to uwierzyć że ktoś taki jak Liam Payn jestem mną zainteresowany, ale gdy tylko otrząsnęłam się natychmiast zgodziłam się a Liam pocałował mnie w dłoń i wyszedł. Chwilke jeszcze obserwowałam jak oddala się i zamknęłam drzwi. Wróciłam do domu i zaczęłam sprzątać, ale nie długo bo po 15 minutach przyszła Rose po Mie. Gdy wyszły  poszłam dokończyć sprzątanie, umyłam się koło 20 leżałam już w łóżku. Za oknem była ogromna burza, na początku nie robiło to na mnie dużego wrażania, lecz zgasł prąd z przerażenia zaczełam piszczeć, ale zrozumiałam że jestem sama w domu. Zadzwoniłam do Liama który powiedział że zaraz przyjdzie . Dokończe jutro bo jest ciemno . Papap ;P 
================================================
Nam osobiście podoba się ten rozdział, mamy nadzieje że Wam też ;-)

9 komentarzy:

 1. Ja się pytam; JAK MOGŁYŚCIE ZAKOŃCZYĆ ROZDZIAŁ W TAKIM MOMENCIE? Poprostu udusić ;D
  Ale tak poza tym rozdział świetny już nie mogę doczekać się nowego ;P Mam nadzieję, że szybko go dodacie
  ;****

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się . Jak mogłyście skończyć w takim momencie !!
   :D :D Świetny rozdział . :)

   Usuń
 2. Fajny . Ciekawe co będzie jak Liam do niej przyjdzie . :) Czekam z niecierpliwością na następny . :)

  OdpowiedzUsuń
 3. fajny tylko troszkę krótki ale spox

  OdpowiedzUsuń
 4. Śeietny blog!! Natrafiłam na niego wczoraj i odrazu wszystko przeczytałam ;D Już nie mogę doczekać się nowych rozdziałów ;P
  Mam nadzieję, że dodasz szybko

  -Natka

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedy nowy ??

  OdpowiedzUsuń
 6. Sweet ale wole Harego A TWÓJ BLOG JEST ZAJE...

  OdpowiedzUsuń