niedziela, 7 października 2012

26 października ( poniedziałek )

Minęło już trochę czasu od moje pobytu w szpitalu, to dziwne ale czuje się lepiej. Siedzę w domu, dostaje proszki uspokajające i nie muszę gadać z różnymi osobami które doprowadzają mnie do szału. Mam bardzo napięty grafik wiecie jak to jest jak siedzi się prawie samemu w domu. Rano wstaje koło 9;00 idę się umyć ubrać i jem śniadanie zrobione przez Cornelie, potem przychodzi do mnie Mia siostra Rose ( ponieważ jej opiekunka się rozchorowała a skoro ja i tak siedzę sama w domu to zaproponowałam że się nią zajmę ) z którą oglądałam kreskówki, bawiła się w szkołę, rysowałam czy śpiewałam. Nasza zabawa kończyła się koło 14 gdy przychodziła jej mama i zabierała ją do domu. Następnie ja miałam drzemkę do godziny 15 a wtedy Cornelia budziła mnie na obiad. Poobiedzie przychodziła mojego pokoju Amanda i Rose które opowiadały mi co działo się w szkole. Koło godziny 18 zostawałam sama. Wtedy dzwoniłam do Hazza na skype i gadałam z nim koło godziny. Potem szybko chodziłam się myć i jadłam kolacje tak o to dotrwałam do godziny 21 o której kładłam się spać.
Najgorsze jest to że nie wiem kiedy t się skończy, nie mogę do końca życia siedzieć w domu i okłamywać Harrego że wszystko jest dobrze. Dobra ale jak o mnie nie ma nic ciekawego to opowiem Wam na przykład o Amandzie.
W sumie teraz jest dobrze, ale kiedy ja leżałam w szpitalu to dużo się u mniej zmieniło. Otóż to że jest no wiecie lesbiją, homo, to że lubi dziewczyny wszystko na jaw. I teraz na nagłówkach wszystkich gazet widnieje hasło " MŁODSZA SIOSTRA STYLESA JEST LESBIJKĄ ??? " a to wszystko przez oczywiście naszą królową plastiku Sookie która nagrała filmik na którym Amanda całuje się ze swoją dziewczyną. Historia tak nie jest ani długa ani zawiła. Po Prostu Amanda była w Liverpool ze swoja dziewczyną Coco na randce. Musiały pojechać gdzieś dalej aby nikt ich nie zobaczył. A pzt. Coco jest z tam tą ona nie mieszka tu w Londynie. W każdym razie. Snookie podsłuchała rozmowę Amandy z Coco jak mówiła że mają spotkać się z Liverpool następnego dnia w restauracji "Rose" o 20;00 i usłyszała jak Amy mówił JA CIEBIE TEŻ KOCHAM SKARBIE więc było to pewnie dla niej dziwne. A biorąc pod uwagę to że Snooki ostatnio straciła przyjaciół i została sama nie miała co robić to postanowiła zabawić się w detektywa. Wiem tylko tyle że nakręciła filmik i zrobiła zdjęcia jak Amy całuje się ze swoja dziewczyną


Potem wstawiła filmik  na youtube z podpisem " Młodsza siostrzyczka Harrego z 1D " a zdjęcia na facebook. Następnego dnia na każdej gazecie były jej zdjęcia. To było okropne. Mama nie odzywała się do niej przez tydzień a Harry nie wiedział co ma o tym sądzić i jak ma to wszystko wytłumaczyć. Paparazzy byli wszędzie i nie chcieli jej dać spokoju. Teraz jest dobrze, świat zaakceptował jej odmienność a w szkole jej się nie czepiają. Razem zCoco planują przyszłości  i wszystko się ułożyło.
Co to Rose, to ciesze się bo wszystko wróciło do normy a możne nawet jest lepiej. Znowu jesteśmy BEST FRENDS FOREVER. A co do niej i Zayna to są na prawdę bardzo blisko. Z tego co mi mówił Harry to spędziła z nim noc. Ostatnia przed wyjazdem chłopaków. Ale oczywiście sama mi tego nie powiedziała. WREDNA ♥
======================================================
Jak Wam się podoba ?
Trochę mi nie wyszło bo nie miałam pomysłu, ale obiecuje że następny będzie ciekawszy i dłuższy ;)

8 komentarzy:

 1. http://spelniacmarzeniaa.blogspot.com/
  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba się , podoba . . ^^
  Czekam na kolejny . :)

  OdpowiedzUsuń
 3. super .
  Zapraszam do mnie http://whilelivewereyoungonedirection.blogspot.com/ dodaj komcia zaczynam dopiero

  OdpowiedzUsuń
 4. Super. Czekam na następny i zapraszam do mnie : http://opowiadnieoonedirection.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny blog:) Już nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału
  Zapraszam do mnie :)
  http://i-need-you-here-with-me-now-a.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. świetny nie mogę się doczekać następnego.

  Zapraszam do mnie mam nadzieję że wpadniesz jest 3 rozdział http://whilelivewereyoungonedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam, dopiero zaczynam :D
  http://everythingaboutyou-od.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń